پیام مدیر مؤسسه

پیام پروفسور محمدعلی فانیان اولین بنیانگذار آکادمی زبانهای خارجی

تو را دین و دانش رهاند درست            ره رستــگاری ببــایدت جست

دانش‌اندوزی دریچه‌های روشن آگاهی را در ذهن بشر می‌گشاید. آنچه از آدمی بر جای می‌ماند تنها رد پای تلاش‌هایی است که در راستای اعتلای دانش بشر و شناخت وی از جهان پیرامون او صورت می‌پذیرد.
این هدف دست یافتنی نیست مگر با رویکرد فردی و اجتماعی؛ هریک از افراد جامعه ملزم به تلاش در جهت افزایش سطح فرهنگی خود و اطرافیان بوده و از سوی دیگر کارشناسان ملزم به فراهم نمودن شرایط لازم در جهت این حرکت خردمندانه هستند. جهان امروز نیازمند ارتباط متقابل فرهنگ‌ها و ملیت‌ها و تبادل اطلاعات است و این امر مهم میسر نمی‌شود مگر با فراگیری زبان تبادل فرهنگ‌ها.
این موسسه از سال ۱۳۴۰ (بیش از نیم قرن) تلاش نموده تا برای فراگیری زبان‌های خارجی جاری و رایج در فرهنگ‌های مختلف جهت دانش‌آموزان و دانشجویان و علاقمندان، امکان ایجاد این ارتباط را چه در داخل کشور (پذیرش گردشگران و دانشمندان خارجی) و چه در خارج کشور (شرکت در کنگره‌ها و رویدادهای علمی و فرهنگی و معرفی فرهنگ و دانش ایرانی) فراهم نماید.
به جوانان عزیز این مرز و بوم که پایه‌گذار آینده روشن این کشور بزرگ هستند، توصیه می‌کنم از فراگرفتن لحظه به لحظه دریغ نکرده و کشتی با شکوه دانش‌اندوزی را با قدرت در اقیانوس بی‌کران علم به پیش رانند.
آرزوی معلمانی چون من، چیزی جز سعادت و سربلندی فردی و ملی ایران و ایرانی نیست و نخواهد بود.

 

پیروز این میدان باشید

محمدعلی فانیان

بنیانگذار آکادمی زبان‌های خارجی

 
 
 
 
 
 

تماس با ما

آدرس : اصفهان ، چهار راه فلسطین ، روبه رو بانک ملی

شماره تلفن دفتر اصفهان : 031.32227001

شماره تلفن دفتر فولاد شهر :0334.2627979

روند برگزاری دوره

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…