دپارتمان زبان‌های خارجی


کلاس‌های ترمی زبان انگلیسی

این کلاس‌ها جهت آموزش مهارت‌های ذیل، از سطح مقدماتی تا عالی برگزار می گردد. از ویژگی های این دوره‌ها، توانایی تدریس توسط دانش‌پژوهان فارغ‌التحصیل می‌باشد:

 

 

مراحل حضور در کلاس:

الف) امتحان تعیین سطح:
دانش‌پژوه پس از ارائه مدارک ثبت‌نام و تکمیل فرم‌های مربوطه، از طریق امتحان که به دو صورت Oral exam و Written exam برگزار می‌گردد، تعیین سطح می‌شود.

ب) حضور در یکی از شش سطح این دوره:

 

 

کلاس‌های مکالمه زبان انگلیسی

توانایی سخن گفتن به زبان انگلیسی به عنوان زبان اصلی بین‌المللی مورد نیاز بعضی از ما بوده است و این مؤسسه کلاسهای ویژه این مهارت را به نام Open Discussion  با دروه‌های Speak Now طراحی و تشکیل داده است.

 

کلاس‌های گروهی تخصصی

با توجه به اینکه شرکت در کلاس‌های عمومی با برنامه شغلی و زندگی برخی افراد همخوانی ندارد و آنان را از یادگیری زبان انگلیسی دوره می کند، این مؤسسه اقدام به برگزاری کلاسهای گروهی متناسب با زمان های آزاد و موضوعات متناسب با اهداف متقاضیان (بازرگانی، حقوق، متون تخصصی) نموده است.

 

برگزاری دوره‌های تخصصی

A: Effective Learning Strategies

B: Pronunciation and Phonetic Symbols

C: Reading Literary Texts 1 (Short Story – Play)

D: Reading Literary Texts 2 (Literary Article – Poem)

E: L Letter Writing (Formal & Informal)

 

دوره های آموزش زبان جهانگردی

با توجه به حضور مؤسسه در پایتخت فرهنگی ایران و وجود مکان‌های گردشگری در اصفهان و حضور گردشگران خارجی در این شهر، ما را بر آن داشت تا اقدام به برگزاری کلاس‌های زبان تخصصی جهانگردی نماییم.

 

کلاسهای آمادگی آزمون آیلتس

این آزمون به دو شکل  IELTS Academic  برای متقاضیان تحصیل در مؤسسات آموزش عالی کشورهایی نظیر انگلستان، استرالیا، نیوزیلند، کانادا، آفریقای جنوبی و آمریکا و IELTS General Training برای متقاضیان اقامت در کشورهای نظیر انگلستان، استرالیا، نیوزیلند و قسمت انگلیسی زبان کانادا برگزار می شود. این امتحان که از چهار مهارت Speaking ،Listening ،Writing و Reading  گرفته می‌شود نمره‌ای بین ۰ تا ۹ دارد. این مؤسسه افتخار برگزاری کلاس‌های آمادگی جهت این امتحان را در سطوح مختلف دارا می‌باشد.

 

کلاسهای آمادگی آزمون تافل

برای متقاضیان تحصیل در مؤسسات آموزش عالی بسیاری از کشورها نظیر استرالیا، کانادا و نیز مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در ایران قابل قبول است.
این آزمون به سه صورت ذیل برگزار می‌شود:

  • آزمون کامپیوتری CBT
  • آزمون کاغذی PBT
  • آزمون اینترنتی IBT

از افتخارات دیگر مؤسسه برگزاری کلاس‌های آمادگی این آزمون در سطوح مختلف می‌باشد.

 

آموزش زبان عربی

آموزش این زبان در سه دوره مقدماتی، متوسطه و پیشرفته برگزار می‌گردد که هر دوره شامل چهار ترم بوده و هر ترم در مدت بیست جلسه تشکیل می‌گردد:

الف)دوره مقدماتی: زبان‌آموز با مکالمه، قواعد، معانی جملات و اصطلاحات به صورت عمومی آشنا می‌شود.

ب) دوره متوسطه: در این دوره علاوه بر آشنایی با مکالمه، فن ترجمه و قواعد و ضرب‌المثل ها نیز تدریس می‌گردد.

ج) دوره پیشرفته: در این دوره علاوه بر مهارت‌های فوق که به صورت تخصصی بیان می‌شود، فن سخنرانی، گفتگو و اصطلاحات روزنامه و خواندن متون عربی و ترجمه از عربی به فارسی و بالعکس جهت زبان آموزان ارائه می‌گردد.

 

آموزش زبان فرانسه

زبان فرانسوی زبان رسمی 29 کشور است همچنین یکی از زبان‌های رسمی تمام دفاتر سازمان ملل و گستره وسیعی از سازمان‌های بین‌المللی است. آموزش زبان فرانسه از دیگر افتخارات این مؤسسه بوده که برگزاری این کلاس‌ها به صورت‌های گروهی، نیمه خصوصی و خصوصی می‌باشد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
محتوای بیشتر در این بخش: « آموزش زبان عربی دپارتمان حقوق »

تماس با ما

آدرس : اصفهان ، چهار راه فلسطین ، روبه رو بانک ملی

شماره تلفن دفتر اصفهان : 031.32227001

شماره تلفن دفتر فولاد شهر :0334.2627979

روند برگزاری دوره

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…